pozycjonowanie_logo

GREEN FROG

Agencja Reklamy

CZAS TRWANIA POZYCJONOWANIA

CZY WARTO POZYCJONOWAĆ STRONĘ?

POZYCJONOWANIE GOOGLE

Pozycjonowanie wymiennie stosowane z określeniem SEO to nic innego jak szeroko pojęte działania, które mają na celu uzyskanie jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

 

Co w praktyce to oznacza?

 

Nic innego jak pojawienie się na pierwszej stronie, w kilku pierwszych pozycjach po wpisania danego hasła w wyszukiwarce. Nie ma się co oszukiwać, że to właśnie w te pozycje internauci szukają najchętniej.

 

Witryna znajdująca się na drugiej, trzeciej bądź kolejnych stronach po wpisaniu zapytania – nie ma większych szans na sukces. 
 

grafika_strony
Pozycjonowanie google
czy_pozycjonować

Oczywiście, że tak. Pozycjonowanie możemy traktować jak skuteczną i niedrogą reklamę, kierującą do naszego serwisu wyłącznie osoby, które są nim zainteresowane.

 

Wydawane środki na reklamy w Internecie nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty, bowiem trafiają do osób niezainteresowanych produktem bądź usługą.


Pozycjonowanie zapewni Ci rozpoznawalność w sieci, będzie stanowiło cenne źródło ruchu. Jedyną wadą procesu jest konieczność jego długotrwałego prowadzenia i czasochłonność. 

 

Trzeba mieć świadomość tego, że pozycjonowanie jest procesem długotrwałym, który prowadzony jest regularnie, zgodnie z założeniami nawet przez kilkanaście miesięcy.

 

Czas, w którym strona pojawi się na górze wyszukiwarki będzie też zależny od konkurencji, jaka panuje w zajmowanej przez nas branży. Im większa, tym trudniej będzie się przebić i tym dłużej będzie to trwało.


Pozycjonowaniem będzie trzeba zajmować się na co dzień, bowiem efekt nie jest dany raz na zawsze. Jeśli Ty możesz wyprzedzić innych – inni mogą wyprzedzić Ciebie.

 

Należy uważać na zbyt szybkie efekty, bowiem może wzbudzić to podejrzenia wyszukiwarki, co będzie skutkowało karą i spadkiem w wynikach wyszukiwania.

 

ile_trwa_pozycjonowanie

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

 

Agencja Reklamowa GREEN FROG

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Copyright ©2016