pozycjonowanie_logo

GREEN FROG

Agencja Reklamy

DZIAŁANIA SEO

 

 

 

  • Na stronie:


Tu zajmujemy się analizą interfejsu. Kategorie występujące w witrynie powinny ułatwiać poruszanie się po stronie, grupować to, co na niej się znajduje, odpowiadać na potencjalne zapytania internautów. Podczas tworzenia serwisu, warto skupić się na platformach, które rekomendowane są osobom jako przyjazne do pozycjonowania.

 

Szereg działań opracowanych przy poznawaniu algorytmów sterujących wynikami wyszukiwania, pozwala na dostosowanie strony do wyszukiwarek już na etapie jej tworzenia.


Dbając o wysoką pozycję strony, powinniśmy unikać powielania treści, postawić na artykuły wysokiej jakości merytorycznej, unikalne opisy, testy, uwagi, spostrzeżenia, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Dodatkowymi kwestiami wpływającymi korzystnie na wynik w wyszukiwarce są min. jakość zdjęć. 


Dokonując zmian na stronie, warto przeprowadzić audyt, który wykaże co działa, co można poprawić, a co być może dyskryminuje nas w oczach robotów Google’a.

 

  • Poza stroną:

 

Czyli tak zwane linkowanie, którego obecnie lepiej nie wykonywać na własną rękę. Wszystko za sprawą dodatkowych zabezpieczeń stosowanych przez Google, które mają na celu zapobiec sztucznemu wybijaniu się stron w wyszukiwarce.

 

O ile wcześniej wystarczyło rozrzucić linki po sieci, dziś lepiej powierzyć zadanie specjalistom, bowiem linkowanie może zaszkodzić tak bardzo, jak pomóc.

 

Do działań poza stroną zaliczymy także prowadzenie kont na serwisach społecznościowych oraz inne kampanie skłaniające internautów do aktywności.

 

pozycjonowanie_seo

 

Agencja Reklamowa GREEN FROG

Wszelkie Prawa Zastrzeżone

Copyright ©2016